Prečo drevodomy od nás?

Prečo drevodomy od nás?
14. decembra 2017 vibration
In Drevodomy

Určite ste sa stretli s názormi ľudí, že drevodom je „lacná“ verzia domu, že pri požiary ľahko zhorí, pri veľkom vetre ho može „odfúknuť“, že nie sú dosť kvalitné, že ich môžu napadnúť červotoče a mnoho ďalších. Ja sa v tomto článku budem snažiť Vás presvedčíť o tom, že montované drevodomy, môžu byť moderné, kvalitné a naozaj luxusné.

Určite nie je drevodom ako drevodom. Na trhu máme rôzne firmy. Priznám sa, pri prehľadávaní internetu som narazila na naozaj nízke ceny domov, ale keď som si všetko dobre zrátala, prišla som k dosť vysokej konečnej cene. Prečo? Lebo často sa stáva, že síce máte dom za 30 000 Eur ale je to len holodom, má len 2 izby a rozlohu do 50m2, čo je porovnateľné s 2 izbovým bytom.
Kedže máme za sebou tím architektov a ateliér s dlhoročnými skúsenosťami, vieme aké sú požadavky väčšiny rodín, čo sa týka dizajnu aj vnútorného usporiadania. Snažili sme sa pre Vás vybrať projekty domov, ktoré sú naozaj vhodné pre 4 až viacčlennú rodinu, kde má každý svoj vlastný priestor a sú naozaj veľmi kompaktné na každý druh pozemku. Či sa už rozhodnete pre prízemný, alebo poschodový dom, ktorý má jednu izbu navyše, s garážou alebo bez, určite budete veľmi spokojní. Dostanete od nás kvalitný projekt moderného domu, ktorý stačí odniesť na Stavebný úrad. Ponúkame Vám taktiež možnosť si vybrať z našej ponuky luxusný interiér a zariadenie, ktoré je navrhnuté našimi interiérovými architektmi. Ak sa tak rozhodnete, môžeme Vám ho aj zrealizovať.

Váš dom môže vyzerať ako drevodom, keď ho obložíme drevom, ale môže byť na nerozoznanie od murovaného domu, kedže je zvonka omietnutý. A tak ani susedia, samozrejme ak nepostrehnú rýchlosť stavby, nemusia vedieť, že dom v ktorom bývate je z dreva.
A teraz sa vráťme k drevodomom.
Čo sa týka kvality. Prečo by mal byť murovaný dom kvalitnejší? Kvalitovo sú na rovnakej úrovni. Samozrejme ak Vám postaví drevodom niekto, kto nemá so stavbou takéhoto domu skúsenosti, bude nekvalitný. Ale to isté platí aj o murovaných domoch. Často si ľudia stavajú domy svojpomocne, neraz som sa stretla s krivými stenami, často nedodržanými pokynmi z projektov, neodbornými a nespoľahlivými murármi, …mohla by som menovať ďalej. Naše drevodomy sú vopred predpripravené v továrni, kde sa presne dodržiavajú pokyni, kladie sa dôraz na každý milimeter z projektu, čiže sa nemôže stať, že by ste mali krivé steny alebo okno inde ako má byť. Jedná sa o certifikovaný materiál ktorý spĺňa všetky štandardy EÚ.
Či sa už rozhodnete, že si fasádu obložíte drevom, alebo si vyberiete len omietku, bude to stále drevodom, pretože konštrukcia je z masívneho dreva.
A tak ako pri murovanom dome, Váš dom môže byť rovnako luxusný a kvalitný ako ten dom, ktorý ste videli v časopise a snívali o ňom celý život.